Your selection

Enter your email address below you will receive a download link. We wil use your email address to send you the download link.

0
List documentation
TİCARİ HaberlerVinil Zeminlerde Hijyen ve Kolay Temizlik

Keşfet Gerflor'dan

24.11.2021

Vinil Zeminlerde Hijyen ve Kolay Temizlik

RS68864 Visuel Entretien Desinfection 2 Personnes

Vinil Zeminlerde Hijyen ve Kolay Temizlik

Hastaları, öğrencileri, müşterileri, çalışanları ve tüm kullanıcıları güven içinde karşılamak için hijyeni nasıl sağlayabilirsiniz?

İçinde bulunduğumuz yapıların temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi virüslerin ve bakterilerin yayılmasına karşı mücadelede en önemli adımdır.

Sağlık protokolleri güçlendirilmiş temizlik gerektirir. Yoğun kullanıcıya sahip alanların temizlik ve hijyen süreci çok daha fazla emek ve işgücü gerektirir. Zeminlerimizin, size kolay temizlik konusunda nasıl destek sağladığını keşfedin.

Milyonlarca mikroorganizma (virüs, bakteri, mantar vb.) kamu binalarının içindedir ve çoğu tehlikesizdir. Mikroorganizmanın türüne bağlı olarak bunların temizliği ve dezenfeksiyonu daha zor olabilir. 

Virüslerin gelişmesi için canlı bir konağa ihtiyaç vardır, kendi başlarına yaşayamazlar. Covid-19 gibi virüsler nötr bir yüzeyde bir kaç saatten bir kaç güne kadar hayatta kalabilirler. Kontaminasyonun ana kaynağı insanlardır.

Yapılarda hijyeni sağlamak için en önemli ilk adım TEMİZLİKTİR: Yüzeylerdeki tüm kalıntıları ve kiri (organik ve organik olmayan) temizlemek.

Mikroorganizmları yok etmek veya engellemek istiyorsanız bir adım daha ileri gitmelisiniz: DEZENFEKSİYON

Vinil, dezenfeksiyon gereksinimlerinin karşılanması için en uygun zemin türüdür.

Vinil Zeminler;

  • Kimyasallara karşı yüksek dirençlidir
  • Suya dayanıklıdır, çürüme yapmaz
  • Hijyenin en önemli öncelik olduğu temiz odalarda kullanım için uygundur
  • Aşınma direncine sahiptir