Your selection

Enter your email address below you will receive a download link. We wil use your email address to send you the download link.

0
List documentation

İletişim

Ayrıcalılkı Gerflor hizmeti! Kendi dizaynlarınızı oluşturabilmeniz için, Premium serisi size 4 farklı dizayn ve 150 renkten oluşan bir palet sunuyor. 2000 m2'den daha büyük projelerinizde bu özellik kendi dizaynlarınızı bilgisayar üzerinde hazırlayıp görebilmenizi sağlar.

Deneyin mytaralaybygerflor.com

Try it on

My Logo Taraflex

Give an identity to your sporthall

Logos of your club, drawing, blazon or name of your city... Thanks to the waterjet cutting technology, everything is possible with a striking precision and detail. From the file you will send to us, our designer can reproduce your drawing or illustration in CAP. You will also specify us the product and colours chosen in the Taraflex Range as well as the size of the logo…A unique customization… Be inspired!!! It begins here.

Logolar

Zemin Döşemenizi Özelleştirin!

Logolar, kat işaretleri, desen döşeme, her şey su kesim teknolojimiz sayesinde mümkün. Tüm şekiller detaylı hassasiyetle kesilebilir. Teknik ekiplerimiz bir tasarım ya da bir örneği dzemin döşemesine aktarabilirler. Siz renkleri seçin ve kesim başlasın! zeminler özelleştirmek için benzersiz bir servis!