1606 CEDAR GOLDEN
Ürün Açıklaması
Format
- XL Plank
Boyutlar
- 23 cm X 150 cm
Toplam kalınlık
- 2.50 mm
71 Renk
Sürdürülebilirlik
Recycled content average
- 21%
28 gün sonra TVOC
- <10 µg/m3
Total sustainable raw materials
- 74%
Mineral hammaddeler
- 68%
Geri dönüştürülmüş içerik
- 55%
total gwp landfill
1 yıl: 8.80 kg CO2 eq/m²
25 yıl: 9.65 kg CO2 eq/m²
Teknik ve çevresel özellikler
Özellikler
| Değer | |
|---|---|
| Uzunluk | 150 cm |
| Genişlik | 23 cm |
| Yüzey kürü | ProtecShield |
| Toplam kalınlık | 2.50 mm |
| Aşınma tabakası kalınlığı | 0.55 mm |
| Kurulum sistemi kaplama | Yapıştırma |
| Format ayrıntıları | XL Plank |
| NCS | 5020-Y30R |
| LRV | 19.1 |
Sınıflandırma
| Değer | |
|---|---|
| Avrupa ticari sınıfı | 33 |
| Avrupa hafif sanayi sınıfı | 42 |
Kaynaklar
Maintenance instructions
Teknik belgeler
Ticari belgeler
Videoyu
İç mimar
Projelerinizin görsellerini yükleyin ve birden fazla zemini test edin. Aynı anda birden fazla ürünü karşılaştırabilirsiniz!