1745 CONFETTI COBALT
Ürün Açıklaması
Format
- Kare karo
Boyutlar
- 61 cm X 61 cm
Toplam kalınlık
- 2.50 mm
71 Renk
Sürdürülebilirlik
Recycled content average
- 21%
28 gün sonra TVOC
- <10 µg/m3
Total sustainable raw materials
- 74%
Mineral hammaddeler
- 68%
Geri dönüştürülmüş içerik
- 55%
total gwp landfill
1 yıl: 8.80 kg CO2 eq/m²
25 yıl: 9.65 kg CO2 eq/m²
Teknik ve çevresel özellikler
Özellikler
| Değer | |
|---|---|
| Uzunluk | 61 cm |
| Genişlik | 61 cm |
| Yüzey kürü | ProtecShield |
| Toplam kalınlık | 2.50 mm |
| Aşınma tabakası kalınlığı | 0.55 mm |
| Kurulum sistemi kaplama | Yapıştırma |
| Format ayrıntıları | Kare karo |
| NCS | 1500-N |
| LRV | 66.5 |
Sınıflandırma
| Değer | |
|---|---|
| Avrupa ticari sınıfı | 33 |
| Avrupa hafif sanayi sınıfı | 42 |
Kaynaklar
Maintenance instructions
Teknik belgeler
Ticari belgeler
Videoyu
İç mimar
Projelerinizin görsellerini yükleyin ve birden fazla zemini test edin. Aynı anda birden fazla ürünü karşılaştırabilirsiniz!