1765 NORDIC OAK NATURAL
Ürün Açıklaması
Format
- Plank
Boyutlar
- 20.05 cm X 123.55 cm
Toplam kalınlık
- 6.00 mm
24 Renk
Sürdürülebilirlik
Recycled content average
- 29%
28 gün sonra TVOC
- < 10 µg/m3
Total sustainable raw materials
- 77%
Mineral hammaddeler
- 68%
total gwp landfill
1 yıl: 17.40 kg CO2 eq/m²
25 yıl: 19.44 kg CO2 eq/m²
Teknik ve çevresel özellikler
Özellikler
| Değer | |
|---|---|
| Uzunluk | 123.55 cm |
| Genişlik | 20.05 cm |
| Unit/box | 6 |
| Yüzey kürü | ProtecShield |
| Toplam kalınlık | 6.00 mm |
| Aşınma tabakası kalınlığı | 0.70 mm |
| Kurulum sistemi kaplama | Kilitli sistem |
| Format ayrıntıları | Plank |
| NCS | 5010-Y30R |
| LRV | 26.1 |
Sınıflandırma
| Değer | |
|---|---|
| Avrupa ticari sınıfı | 34 |
| Avrupa hafif sanayi sınıfı | 43 |
Kaynaklar
Maintenance instructions
Teknik belgeler
Ticari belgeler
Çevresel belgeler
İç mimar
Projelerinizin görsellerini yükleyin ve birden fazla zemini test edin. Aynı anda birden fazla ürünü karşılaştırabilirsiniz!