1476 ACUARELA TAUPE
Ürün Açıklaması
Format
- Dörtgen karo
Boyutlar
- 39.9 cm X 73 cm
Toplam kalınlık
- 5.40 mm
32 Renk
Sürdürülebilirlik
Recycled content average
- 20%
28 gün sonra TVOC
- <10 µg/m3
Total sustainable raw materials
- 80%
Mineral hammaddeler
- 76%
Geri dönüştürülmüş içerik
- 35%
Ftalat içermez
- Evet
Teknik ve çevresel özellikler
Özellikler
| Değer | |
|---|---|
| Uzunluk | 73 cm |
| Genişlik | 39.9 cm |
| Unit/box | 7 |
| Yüzey kürü | PUR+ Matt |
| Toplam kalınlık | 5.40 mm |
| Aşınma tabakası kalınlığı | 0.30 mm |
| Kurulum sistemi kaplama | Kilitli sistem |
| Format ayrıntıları | Dörtgen karo |
| NCS | 5005-Y80R |
| LRV | 24.3 |
Sınıflandırma
| Değer | |
|---|---|
| Avrupa yerel sınıfı | 23 |
| Avrupa ticari sınıfı | 31 |
Kaynaklar
Videoyu
İç mimar
Projelerinizin görsellerini yükleyin ve birden fazla zemini test edin. Aynı anda birden fazla ürünü karşılaştırabilirsiniz!