Your selection

Enter your email address below you will receive a download link. We wil use your email address to send you the download link.

0
List documentation
TİCARİ Gerflor Hakkında

"GERFLOR'LA TANIŞIN"

ESNEK YER DÖŞEMELERINDE LİDERLİK

Gerflor, esnek döşeme çözümlerinde uzman ve dünya lideri olarak tanınmaktadır. Grup, döşeme ve tamamlayıcı iç yüzeyler için yenilikçi, tasarım odaklı ve çevre dostu çözümler tasarlar, üretir ve pazarlar. Önde gelen bir vinil zemin kaplama üreticisi olarak, 100'den fazla ülkede  var olan Gerflor, faaliyetlerini sürekli olarak yeni pazarlarda geliştirmektedir.

ÇEVREYE DUYARLI ÇÖZÜMLER

Gerflor, çevreye duyarlı bir döşeme üreticisi olmaktan gurur duymaktadır. Tüm Gerflor üretim sahaları ISO14001 sertifikalıdır. Çevresel kalite söz konusu olduğunda kendimize en yüksek standartları belirledik. Gerflor, tüm ürün gruplarında geri dönüştürülmüş malzemeler kullanıyor. Yeni nesil looselay ürünlerimiz, yapıştırıcıların kullanımını azaltır ve ürünün ömrü sonunda geri kazanımı ve geri dönüşümünü kolaylaştırır. Ayrıca, ürünlerimizin yaşamları boyunca bakımı kolaydır ve uluslararası akreditasyonlu Yeşil Bina Planları kapsamında kredilere hak kazanırlar.

BİRDEN FAZLA ALANDA UZMAN BİR GRUP

Gerflor'un ana gücü, dört temel yetkinlikte uzmanlaşmaya dayanıyor:

•  Mimari

• Dekorasyon

• Spor

• Teknospesifik

 Bizi eşsiz ve güçlü kılan, bu yetkinlikleri bir araya getirmekten gelir.

BAĞLI VE DENEYİMLİ BİR EKİP

En değerli kaynağımız ekibimizdir. Müşterilerimizin başarılarına olan bağlılıkları ve coşkuları bizim temel varlığımızdır. Gerflor’un çalışanları, Gerflor marka deneyiminin önemli bir parçasıdır. Kendilerini köklü ve sıklıkla hatırlanan temel değerlerle, girişimci, ulaşılabilir ve saygılı bir ortaklık geliştirirler.

MÜŞTERİNİN BAŞARISI İÇİN BİR TUTKU

Markamız sözümüzdür ve paydaşlarımıza, özellikle müşterilerimize ve dünyadaki çalışanlarımıza verdiğimiz olumlu deneyimlerle büyüyor. Kullanıcıların, belirleyicilerin, montajcıların ve distribütörlerin belirli ihtiyaçlarını her yerde karşılamayı günlük olarak vaat  ederiz. Ayrıca kendimizi, müşterilerimizin tüm projelerinde başarılı olmalarını sağlamak için toplam kalite ve rekabet gücü sağlamaya zorlarız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Vinil zemin kaplama sektöründe, İstanbul Güneşli merkezimizde 2000m2 alanda faaliyet gösteren GERFLOR TÜRKİYE  ailesi olarak,  dünya pazarındaki rekabetin öngördüğü koşulsuz müşteri memnuniyeti için yüksek kalite ve standartlarda ürün ve satış sonrası hizmetlerimizi sunacağız.

Ulusal / Uluslararası yasal düzenlemelere eksiksiz uyacağız. Kalite, İSG ve Çevre ile ilgili tüm yasal yükümlülüklerimizi yerine getireceğiz.

Tüm faaliyetlerimizi insan ve çevre odaklı sürekli gözden geçireceğiz. Faaliyetlerimizden kaynaklanan olumsuz çevre etkilerini en aza indirmek, iş kazaları ve meslek hastalıklarını önlemek için gerekli tedbirleri alıp iyileştirme çalışmalarını yapacağız.

Entegre Yönetim Sistemimizi daha verimli ve etkin kılmak için çalışanlarımızın bilinç ve sorumluluğunu geliştirip, memnuniyelerini ön planda tutarak sektöründe tercih edilen bir firma olacağız.

Kısıtlı doğal kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanacağız, bütün süreçlerde israfı azaltarak işimizde sürdürülebilir olmayı hedefleriz.

Yaşam Döngüsü yaklaşımıyla atıkların azaltılmasını, ayrıştırılarak yeniden kullanımını, geri dönüşümünü ve gerekli olanların yasal bertarafını sağlayacağız.

Tüm rakip ve paydaşlarımıza örnek olacağız. Teknolojik gelişmeler, talep, beklenti ve gereksinimleri göz önüne alarak, politikamızla birlikte kalite, çevre ve iş sağlığı iş güvenliği uygulamalarımızı risk odaklı yaklaşımla sürekli gözden geçirerek, iyileştireceğimizi taahhüt ederiz.