Your selection

Enter your email address below you will receive a download link. We wil use your email address to send you the download link.

0
List documentation
TİCARİ Gerflor Hakkında

"GERFLOR'LA TANIŞIN"

ESNEK YER DÖŞEMELERINDE LİDERLİK

Gerflor, esnek döşeme çözümlerinde uzman ve dünya lideri olarak tanınmaktadır. Grup, döşeme ve tamamlayıcı iç yüzeyler için yenilikçi, tasarım odaklı ve çevre dostu çözümler tasarlar, üretir ve pazarlar. Önde gelen bir vinil zemin kaplama üreticisi olarak, 100'den fazla ülkede  var olan Gerflor, faaliyetlerini sürekli olarak yeni pazarlarda geliştirmektedir.

ÇEVREYE DUYARLI ÇÖZÜMLER

Gerflor, çevreye duyarlı bir döşeme üreticisi olmaktan gurur duymaktadır. Tüm Gerflor üretim sahaları ISO14001 sertifikalıdır. Çevresel kalite söz konusu olduğunda kendimize en yüksek standartları belirledik. Gerflor, tüm ürün gruplarında geri dönüştürülmüş malzemeler kullanıyor. Yeni nesil looselay ürünlerimiz, yapıştırıcıların kullanımını azaltır ve ürünün ömrü sonunda geri kazanımı ve geri dönüşümünü kolaylaştırır. Ayrıca, ürünlerimizin yaşamları boyunca bakımı kolaydır ve uluslararası akreditasyonlu Yeşil Bina Planları kapsamında kredilere hak kazanırlar.

BİRDEN FAZLA ALANDA UZMAN BİR GRUP

Gerflor'un ana gücü, dört temel yetkinlikte uzmanlaşmaya dayanıyor:


•  Mimari

• Dekorasyon

• Spor

• Teknospesifik

 

Bizi eşsiz ve güçlü kılan, bu yetkinlikleri bir araya getirmekten gelir.

BAĞLI VE DENEYİMLİ BİR EKİP

En değerli kaynağımız ekibimizdir. Müşterilerimizin başarılarına olan bağlılıkları ve coşkuları bizim temel varlığımızdır. Gerflor’un çalışanları, Gerflor marka deneyiminin önemli bir parçasıdır. Kendilerini köklü ve sıklıkla hatırlanan temel değerlerle, girişimci, ulaşılabilir ve saygılı bir ortaklık geliştirirler.

MÜŞTERİNİN BAŞARISI İÇİN BİR TUTKU

Markamız sözümüzdür ve paydaşlarımıza, özellikle müşterilerimize ve dünyadaki çalışanlarımıza verdiğimiz olumlu deneyimlerle büyüyor. Kullanıcıların, belirleyicilerin, montajcıların ve distribütörlerin belirli ihtiyaçlarını her yerde karşılamayı günlük olarak vaat  ederiz. Ayrıca kendimizi, müşterilerimizin tüm projelerinde başarılı olmalarını sağlamak için toplam kalite ve rekabet gücü sağlamaya zorlarız.