Your selection

Enter your email address below you will receive a download link. We wil use your email address to send you the download link.

0
List documentation
 • TİCARİ
 • Sizin için tasarlanmış benzersiz, çarpıcı ve çevre dostu bir koleksiyon
 • Yeni görünümüyle Taralay Impression!

  Yüksek trafik uygulamalarına yönelik bu koleksiyon, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeniden tasarlandı. Mükemmel tasarımlar yaratmak için zenginleştirilmiş desenler, yeni konseptler, zemin/duvar eşleşmeleri ve aksesuarlar... Projelerinizi geliştirmek için özenle tasarlanmış çözümler.

   

  Taralay Impression

  1 KOLEKSİYON 4 ÇÖZÜM

  _______________________

   

  Projeleriniz için eksiksiz bir seçenek.

  Taralay Impression, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlandı. Özel ürün yapıları, kurulum tipine göre geliştirilmiştir: yapıştırıcılı veya looselay. Size uygun olan kurulum şeklini gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz!

   

  Taralay Impression: orijinal ve özel bir seri

  Yeniden tasarlanan Taralay Impression koleksiyonu yeni imkanlar sunuyor. Ahşap, mineral, tekstil ve grafik efektleriyle merdiven, duvar ve zemin çözümlerinizle uyum yakalamak çok kolay!

  Daha fazla bilgi

   

  Taralay Impression: sizin için tasarlanan bir koleksiyon

  Gerflor çözümleri, hayatınızı kolaylaştıracak

  Gerflor'da, size ürünlerimizi sunmanın ötesine geçen bir destek sağlamaya kararlıyız. Ağır yuvarlanan yüklerin neden olduğu yorgunluğu azaltmanıza, iyi yaşlanmayı destekleyen zeminleri seçmenize yardımcı olmaya ve özel proje ihtiyaçlarınız için doğru montaj yöntemini seçmenize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

  Daha fazla bilgi

   

  Taralay Impression HOP: yaşam döngüsünün her aşamasında değer verilen eko-tasarım

  Gerflor, yaşam döngüsü analizleri ile ürünlerinin karbon etkisi konusunda şeffaf olmayı taahhüt eder. Bağımsız bir laboratuvar tarafından onaylanmıştır ve çevre ve sağlık veri sayfalarında (EDS) mevcuttur.

  Daha fazla bilgi

   

  Yeni bir projeniz mi var? Bizimle iletişime geçin!

   

  About Gerflor

  For more than 80 years, the GERFLOR Group has been designing, manufacturing and marketing innovative, decorative and eco-responsible solutions for flexible floors, linoleum, wall coverings and accessibility, safety floors, anti-static floors from installation to finishing for professionals and private individuals.
  A product offer that meets the specific needs of each market application: tertiary, educational, hospital, sports (gymnasiums and outdoor playgrounds) or residential buildings. For ever more inspiration, well-being, safety, performance and return on investment.

  Dünya Lideri

  Zemin Kaplama Çözümleri

  Sorumlu

  Geri dönüştürülmüş malzemeler, kullanım ömrü dolan ürünlerin geri dönüşümü, ISO14001

  Çoklu uzmanlık

  Yirmi pazar segmentinin ihtiyaçlarına özel yanıtlar

  Uzman Ekip

  Müşterilerimizin memnuniyetine bağlılık

  Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize toplam kalite ve rekabet gücünü garanti etmek için günlük taahhüt.